Drukuj
Odsłony: 51856

Proponujemy prawdziwą lotniczą rewolucję, zupełnie nowatorskie rozwiązania,
o których entuzjaści lotnictwa marzyli od początków awiacji.
Dziś stało się to możliwe!


FLYBIKE – jest pierwszą oblataną i sprawdzoną przez nas konstrukcją, która całkowflybike 1icie odmieni Twoje wyobrażenia dotyczące zarówno latania, jak i jeżdżenia po ziemi.

Skończyła się droga? Znudziły Cię bezdroża? Zmęczyła Cię zbyt jednostajna podróż? Chciałbyś wzbić się w powietrze? Dziś możesz całą swoją trasę lub dowolną jej część przelecieć nad ziemią, podziwiając ją z powietrza! Zamiast stać w korkach, po prostu omiń je górą!. Drogi staną się dla Ciebie mniej istotne, albo zupełnie niepotrzebne.


Nie lubisz ograniczeń i chcesz zasmakować pełnej wolności? Chcesz lądować tam gdzie Ci się podoba? Chcesz polecieć dalej niż zwykle? A potem wrócić drogą lądową?
Znudziło Cię latanie i chcesz zasmakować prawdziwego offroadu? Marzysz o emocjonującym i pełnym wrażeń rajdzie przez bezdroża i dzikie tereny?

To wszystko jest już możliwe. Nie potrzebujesz dodatkowego transportu, przyczepy ani innych osób do pomocy. Jedziesz tam gdzie chcesz, lecisz tam gdzie chcesz i lądujesz tam gdzie chcesz!


Obok LATAJĄCEGO MOTOCYKLA prowadzimy równoległe prace nad koncepcją LATAJĄCEGO AUTA. W chwili obecnej oblataliśmy pojazdy jedno i dwusilnikowe, w wersjach jedno i dwuosobowych.


SPECYFIKACJA:

foto27Do tej pory, każdy rodzaj lotnictwa wymagał specjalnych lotnisk do startów i lądowań. W wypadku lądowania w terenie przygodnym, by dostarczyć maszynę do hangaru, konieczny  jest specjalny transport naziemny oraz współdziałanie osób trzecich. Zarówno FLYBIKE jak i FLYCAR są całkowicie nowatorskimi pojazdami, które mogą zdecydowanie zmienić oblicze  „małego lotnictwa”, pozwalając na niewyobrażalną wcześniej niezależność i autonomiczność. Są całkowicie niezależne zarówno od infrastruktury, potrzeb lotniskowych, hangarowych jak i asysty dodatkowych osób.

TRYB NAZIEMNY:

FLYBIKE oraz FLYCAR umożliwiają jazdę nie tylko po typowych drogach, ale gwarantują niezwykle doznania z pokonywania bezdroży i całkowicie dzikich terenów.

TRYB POWIETRZNY:

Błyskawiczne podłączenie skrzydła przemienia pojazd terenowy w pojazd powietrzny, co umożliwia prawdziwe i ekscytujące latanie. Zmiana trybu jazdy w tryb latania trwa jedynie kilka minut.

BEZPIECZEŃSTWO:

Zgaśniecie silnika w powietrzu nie oznacza wypadku! Pojazd nie spada w dól, lecz dalej bezpiecznie szybuje, umożliwiając lądowanie na kilkunastometrowym pasie wolnej przestrzeni. Możliwość wylądowania praktycznie wszędzie czyni latanie naszymi pojazdami niezwykle bezpiecznym.

Koniec paliwa również nie stanowi problemu, gdyż nie jest wymagane paliwo lotnicze, a jedynie zwykła benzyna dostępna na każdej stacji paliw. Lądowanie przy najbliższej stacji umożliwia kontynuowanie dalszej podróży.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA:

Do startu i lądowania nie jest potrzebne lotnisko, lecz jedynie około 100 metrów otwartej przestrzeni, lub zwykłej polnej drogi.

Do przechowywania sprzętu nie jest potrzebny hangar, ale jedynie mały garaż.  Skrzydło po złożeniu mieści się wewnątrz pojazdu, umożliwiając poruszanie się nim po drogach.

Pełne szkolenie do otrzymania licencji pilota zajmuje maksymalnie 2 tygodnie.

WIELOFUNKCYJNOŚĆ:

Uniwersalna bryła pojazdu, bez specjalnych przeróbek czyni go zdolnym do poruszania się wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe. Założenie specjalnych pływaków umożliwia błyskawiczną transformację w pojazd nawodny, a zamontowanie na kola płóz śnieżnych w warunkach zimowych, pozwala na pokonywanie niedostępnych i pokrytych śniegiem bezdroży.


W chwili obecnej trwają przygotowania do dopuszczenia obu typu pojazdów do ruchu drogowego oraz certyfikacji w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.


Pisali o nas:

 

Biorą udział w konwersacji

Komentarze (8852)

Pokaż poprzednie komentarze
Dodaj komentarz
System komentarzy oparty o Komento